עוזי גיל

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

עוזי גיל גדל בכפר ויתקין, רב סרן בדימוס, מוכר ונחשב כמומחה מס׳ 1 בתחום שיווק נחלות, משקים חקלאיים, וילות ובתים במושבים.

עוזי גיל ידוע לציבור, כבר – סמכא בקרב שמאים, עורכי דין, בנקאים ואנשי עסקים העוסקים בתחום הייחודי של המושבים. עוזי נחשב כמקצוען, בעל ידע נרחב ולעיתים קרובות מתייעצים איתו אנשי מקצוע העוסקים בענף בטרם סגירת עסקאות.

ראיון עם ל׳, לקוחה מרוצה שרכשה באמצעות  עוזי גיל נחלה במושב בשרון:

״כאשר התחלנו אני ובעלי בחיפוש אחר נחלה במושב, נתקלנו בשמו של עוזי גיל באמצעי תקשורת שונים כגון: יד 2, פייסבוק, גלובס וכיוצ״ב וכך הגענו לאתר הבית שלו והתרשמנו ממגוון הנכסים המוצעים למכירה.

כאשר הסתובבנו פיזית במושבים לחפש עצמאית נחלות, ממזכיר המושב דרך תושבי המושב, כולם הפנו אותנו פה אחד לעוזי גיל עם המלצה חמה.

יצרנו עימו קשר לנייד 052-2429526 ונענו מיידית, נחשפנו לאדם משכמו ומעלה, בעל תכונות חיוביות ויחסי אנוש נדירים, סבלנות אינסופית לצד יחס חברי ומקצוענות ברמות הגבוהות ביותר.

נפגשנו יום למחרת עם עוזי לסיור שכלל 10 נחלות באזור השרון שהתאימו לצרכינו ולתקציבנו. עליי לציין שהסיור והביקורים היו חוויה מיוחדת שעלתה על כל ציפיותינו. עוזי מקדיש את כל הזמן הדרוש בניתוח המקצועי, תוך מתן הסברים מקיפים על הזכויות והאפשרויות הרבות בנחלות.

להפתעתנו רוב הנחלות שעוזי הציע לנו התאימו לנו!

לבסוף בחרנו נחלה מסויימת באזור השרון, נפגשנו עם עורכי דין המומחים לעסקאות בנחלות במושבים (היינו ב-3 משרדים מובילים בתחום  שעוזי
המליץ  לנו).עוזי ליוה אותנו בתהליך החלפת הטיוטות בין עורכי הדין, כאשר הוא תורם את הידע המקצועי המדהים שלו גם לעורכי הדין שיסגרו סעיפים השנויים במחלוקת בחוזה. חתמנו בזכותו חוזה ורכשנו את הנחלה.

 

לסיכום המלצתנו הן למוכרים והן לקונים בתחום נחלות ובתים במושבים לפנות לטוב ביותר בתחום: עוזי גיל.

מוזמנים לפנות באופן ישיר לנייד 052-2429526

עוזי ישתדל לענות באופן מיידי בכל שעות היום ובערב!

*לא להשאיר הודעות בתא הקולי ולא באתר.