ניו־תל אביב

בית בדרום תל אביב בעיצוב סטודיו ברוש אלון מצליח להפתיע עם תכנון סוער, אווירת סוהו ועיצוב בינלאומי

88 שיתופים | 132 צפיות

לא כל אחד יכול לגור בבית עם קירות אדומים. החלטה אמיצה שקיבלו בני זוג עם חוש אמנותי הובילה ליצירת אלמנט עיצובי שאי אפשר להתעלם ממנו ושמהווה נקודת התייחסות בחלל כולו.

ניו תל אביב_P

מטבח הבית
מטבח הבית

הדירה, לופט בשטח 220 מ"ר בדרום תל אביב, מורכבת משתי דירות שחוברו להן יחדיו. הפרויקט נמסר לקרן גור אלון ואורנה ברוש וייץ מסטודיו לעיצוב פנים ברוש אלון, שהתבקשו להשתמש בגוונים חמים ובחומרים טבעיים שיהיו רקע לחפצי אמנות רבים שברשות הבעלים. “החוש האמנותי של הלקוחות נוכח מאוד בבית. יש בו הרבה אתניות שמחוברת עם מראה לופטי אורבני שנובע מהתכנון ומחלוקת החלל".

פריטים אתניים משלימים את העיצוב
פריטים אתניים משלימים את העיצוב
לופט אורבני
לופט אורבני
שילוב מושכל בין עץ, ברזל ובטון
שילוב מושכל בין עץ, ברזל ובטון

האזור הציבורי ממוקם בקומה העליונה וכולל סלון ובו פינות ישיבה בסגנונות שונים, מטבח וחדר עבודה פתוחים. בקומה התחתונה תוכננו שני חדרי שינה וחדר רחצה. בין שתי הקומות מחבר גרם מדרגות מעץ, ברזל ובטון. “רצינו להראות את ה'חומריות' של החומרים, כלומר את המראה הראשוני שלהם, בצורה שמותאמת לסגנון הלופטי. בפיר המדרגות יש קיר בטון מקורי שעבר תהליך צביעה וטיח מיוחד". קירות אדומים בסלון ובחדר השינה הראשי הם אלמנט סגנוני יוצא דופן, שיוצר מראה מגובש בין שתי הקומות. הריהוט ופריטי האמנות נרכשו בשוק הפשפשים ובחנויות עיצוב מודרניות כמו הביטאט. החיבור בין אתני ומודרני, בולט ומאופק, מעניק לבית מראה ייחודי שמשקף את בעליו ואת האקלקטיות של דרום תל אביב.

ניו תל אביב_P

פינת ישיבה באדום נועז
פינת ישיבה באדום נועז