ביוטי לנפש: ברכי את כוחות הביטחון, וקבלי שפתון במתנה

בא לך שפתון במתנה? | צילום: shutterstock
בא לך שפתון במתנה? | צילום: shutterstock

מתחשק לך שפתון ייחודי לשפתיים במתנה? השתתפי בפעילות שלנו יחד עם מרפאת ד"ר אמיר אסתטיק, העלי סטורי בו את מברכת את כוחות הביטחון, הפריחי נשיקה בסיום, ואולי תזכי!

88 שיתופים | 132 צפיות

התקופה הנוכחית מביאה איתה חרדות רבות, לחץ נפשי רב שמשפיע עלינו בכל היבט. אז דווקא בתקופה שמביאה איתה הרבה סטרס, השתתפי בפעילות החדשה שלנו, אולי תזכי בשפתון במתנה – והעלי לעצמך ולכוחות הביטחון חיוך ענק על הפנים.

>> ויטמין סי לנשמה: 4 דרכים טבעיות לשיפור מצב הרוח

יחד עם מרפאת ד"ר אמיר אסתטיק, שם דבר בתחום הרפואה האסתטית, חברנו ב"את" לשיתוף פעולה מלא גלאם – שאולי יכניס גם אותך, וגם את כוחות הביטחון לאנרגיות טובות ולשמחה.

מרפאת ד"ר אמיר אסתטיק פיתחה ומשווקת את שפתון ה- LIPS KISS –  שפתון מטפח ייחודי לשפתיים, ולך יש הזדמנות לזכות בו. כל מה שעלייך לעשות הוא להעלות סטורי לחשבון האינסטגרם שלך, בו את מברכת את חיילי כוחות הביטחון בוידאו ולשלוח בסיומו נשיקה. מאה הנשים הראשונות שיצלמו עצמן, יעלו לסטורי, יתייגו את האינסטגרם של מגזין את ואת האינסטגרם של מרפאת ד"ר אמיר אסתטיק, יחד עם ההשטאג #נשיקותלחיילים – יקבלו את השפתון במתנה.

השפתון שאולי תזכי בו
השפתון שאולי תזכי בו

 

ד"ר אמיר משה הוא בוגר מצטיין של הפקולטה לרפואה וכירורגיה באוניברסיטת בולוניה באיטליה, וטיפול הדגל במרפאתו הוא עיצוב שפתיים בשיטת ה LIPKISS שפותחה על ידו. מדובר בשיטה חדשנית ומתקדמת שמביאה לתוצאות, טבעיות שמתאימות בצורה מושלמת למבנה הפנים של המטופלות.

לאתר של ד"ר משה אמיר | לעמוד האינסטגרם של ד"ר משה אמיר | לאינסטגרם של מגזין את