דוד ג'סי בהלם: מרי-קייט מתגרשת

מרי קייט אולסן | צילום: GettyImages/Dia Dipasupil
מרי קייט אולסן | צילום: GettyImages/Dia Dipasupil

התאומה מרי-קייט אולסן הגישה בקשה מבית המשפט לגירושים דחופים מבעלה אוליבייה סרקוזי, אחיו של נשיא צרפת לשעבר. האם הזוגיות לא עמדה במבחן הקורונה?

88 שיתופים | 132 צפיות

לא משנה כמה זמן יעבור תמיד יהיה מעניין לקרוא על מרי קייט ואשלי אולסן. כנראה שתמיד תהיה לנו פינה חמה בלב לתאומות היפות שכל ילדי שנות התשעים גדלו עליהן עם סדרות כמו "צער גידול בנות" ואינספור סרטי נעורים והפכו למעצבות אופנה מוכשרות שכבשו את תעשיית האופנה עם המותג המתוחכם שלהן The Row.

מרי קייט ואשלי אולסן | צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images
מרי קייט ואשלי אולסן | צילום: Dimitrios Kambouris/Getty Images

אתר TMZ דיווח הלילה כי מרי-קייט בת ה-33 הגישה בקשה דחופה לבית המשפט בניו יורק לצו גירושים מבעלה אוליבייה סרקוזי בן ה-50, אחיו של נשיא צרפת לשעבר, ניקולה. מה הלחץ? בגלל וירוס הקורונה הם נמצאים יחד בהסגר בדירתם בניו יורק והיא רוצה צו בית משפט שיאפשר לה לעזוב ולקיים הליך גירושים למרות המצב.

אולסן סיפרה כי קיבלה מכתב מעורכי דינו של בעלה הדורשים ממנה לקחת את חפציה ולעזוב את הדירה עד ה-18 במאי. היא חושבת שהוא מאלץ אותה להתפנות במהרה כי הוא סיים את חוזה השכירות על דעת עצמו וללא ידיעתה. היא ביקשה ממנו שיתן לה עד ה-30, אך כרגע לא קיבלה תשובה. אולסן מספרת שבגלל הסגר אין לה אופציה למצוא מקום אחר כרגע, לכן היא מנסה להשיג צו שימנע ממנו לפנות אותה מהדירה. היא כבר הגישה בקשה לגירושים לפני חודש, אך בגלל הקורונה בית המשפט לא קיבל את המסמכים. השניים היו נשואים במשך חמש שנים וללא ילדים.

מרי קייט, אל תהיי עצובה. ברגע שהשמיים נפתחים את מוזמנת אלינו. אנחנו בחיים לא נזרוק אותך מהדירה.