רגע אחרי שחשפה את ההיריון: מייגן מרקל מככבת בשמלה מפתיעה

מייגן מרקל והנסיך הארי | צילום:  Chris Jackson/Getty Images
מייגן מרקל והנסיך הארי | צילום: Chris Jackson/Getty Images

מייגן מרקל והנסיך הארי מקדמים את הפרויקט החדש והיקר שלהם עם ספוטיפיי והשמלה היפה והיוקרתית של מייגן הצלחה לגנוב את הפוקוס גם מהמטרה היפה

88 שיתופים | 132 צפיות

בשבוע שעבר חשפו מייגן מרקל והנסיך הארי כי הם מצפים לבייבי מספר 2 והנה הם שוב בהופעה ציבורית, למה זכינו לכבוד? קידום פרויקט הפודקאסטים שלהם עם ספוטיפיי. כזכור, מאז עזבו השניים את בית המלוכה ועברו להתגורר הרחק משם בקליפורניה, הם לא מרבים לבצע הופעות תקשורתיות ומנסים לשמור על פרטיותם ככל האפשר. לכן שתי הופעות ציבוריות בזמן כל כך קצר זה בהחלט דבר מפתיע. בסרטון השניים יושבים על הספה ומקדמים את הפרויקט: "יצרנו את 'Archewell Audio' כדי לוודא שנוכל להעלות קולות שאולי לא נשמעים ולשמוע את סיפוריהם של אנשים", אמרה מרקל, "והחלק הגדול ביותר בזה הוא ליצור קהילה שבה תוכלו לשתף, שתעודד את כולם לחלוק את הפגיעות שלהם בתוך המרחב הבטוח הזה", הוסיף הארי. הפרויקט שלהם בשיתוף ספוטיפיי יכניס להם עשרות מיליוני פאונדים, כך מדווחים ברשת.

מרקל בחרה בשמלת קוקטייל בהירה עם לימונים, מקולקציית הריזורט של בית האופנה אוסקר דה לרנטה, בחירה מפתיעה מכיוון מי שאוהבת בדרך כלל ללכת על בגדים קלאסים ללא הדפסים. אך אולי ההיריון מכניס בה משב סטייל רענן. מחיר השמלה הוא 3,500 דולר שהם 11,419 ש"ח. חייבות לציין שאנחנו אוהבת את הכיוון החדש שלה ומקוות שהפרויקט החדש יחשוף אותה יותר לעין הציבורית ונוכל לעקוב אחרי הסטייל החדש שלה.