הפעם הגזמת: ההופעה הפומבית הראשונה של מייגן מרקל מאז הלידה

מייגן מרקל בניו יורק | צילום:  Getty Images/Gotham/FilmMagic
מייגן מרקל בניו יורק | צילום: Getty Images/Gotham/FilmMagic

העולם יוצא מגדרו מההופעה הפומבית הראשונה של מייגן מרקל לאחר לידת בתה. מה נסגר עם התכשיטים הסופר יקרים ואיך מישל אובמה קשורה ללוק שלה? כל הפרטים

88 שיתופים | 132 צפיות

מייגן והארי, אחד הזוגות המדוברים בעולם גם לפני הביף המפורסם עם משפחת המלוכה, מפתיעים אותנו כל פעם מחדש. והפעם זה קורה במסגרת ביקור רשמי בניו יורק. שלושה חודשים אחרי הולדת בתם השנייה, ליליבת 'לילי' דיאנה מאונטבטן ווינדזור, ורגע אחרי שכיכבו יחד על שער המגזין "TIME" כחלק מ-100 האנשים המשפיעים בעולם, מייגן מרקל בהופעה פומבית ראשונה דווקא בתפוח הגדול. הדוכסים מסאסקס התחילו את הביקור שלהם במנהטן במרכז הסחר העולמי, וכמתבקש הגיעו לחלוק כבוד להרוגי אסון התאומים. מייגן לבשה מעיל בכחול נייבי של "ארמני", מכנסיים מחוייטים ומתרחבים וחולצת גולף בצבע תואם למעיל ונעליים של המותג "אקווזורה".

לאחר מכן הזוג המשיך לדיון עם מומחים שונים בנוגע לחיסוני הקורונה וגם שם מייגן הציגה לוק מאופק ומוקפד. היא עדיין לבשה חולצת גולף אך הפעם שילבה אותה עם חצאית עיפרון, תיק של "ולקסטרה", עקבים של "ארמני" ומה שחתם את הלוק היה מעיל ארוך בצבע קאמל של "מקס מארה".

יום למחרת הגיעה ההפתעה הגדולה והמשמחת – מייגן הכניסה (טיפה) צבעים למלתחה והגיעה לבושה בחליפה הכי נכונה שראינו לאחרונה, וכל זה לכבוד תלמידי בית ספר בהארלם, להם היא הקריאה את ספר הילדים שכתבה. ואם הלוק הזה נראה לכן מוכר, אתן ממש לא טועות. כנראה שהדוכסית שאבה השראה מהלוק של מישל אובמה בהשבעת הנשיא ביידן, שהיה בגוונים דומים למה שבחרה מייגן ללבוש בביקור בניו יורק.

הדוכסית, הגיעה לבית הספר בטוטאל לוק של המותג "לורו פיאנה" האיטלקי והיוקרתי, עלות מעיל הקשמיר שלבשה הוא 20,147 ש"ח. היא נעלה עקבים בצבע תואם של מנולו בלאניק ואת השוס האמיתי השאירה לגזרת התכשיטים, שעל פי הדיילי מייל מסתכמים בסכום פעוט של 387 אלף דולר (!) בערך. ולהלן הפירוט: צמיד של המעצבת ג'ניפר מאייר, צמיד נוסף של המותג "קרטייה", שעון יד בגוון זהב של המותג "קרטייה" שהיה שייך בעבר לנסיכה דיאנה וטבעת בגוון רוז גולד של המותג האהוב על מייגן, "מייזון בירקס". נכון, אומנם לרוב כוכבות בסדר הגודל של מייגן לא תמיד צריכות לשלם מכספן בשביל התכשיטים שהן עונדות או הבגדים שהן לובשות, וברור שהמרוויחים הגדולים מהסיפור אלו הם המותגים, שבתמונת פפארצי אחת הכוכבות מספקות להם פרסומת מעולה למותג, ובכל זאת נשאלת השאלה האם לענוד תכשיטים כל כך יקרים כשאת בביקור בבית ספר בהארלם זאת הבחירה הכי מוצלחת לסיטואציה.