לתת בחזרה: כ־4000 בני נוער יחלקו מאות אלפי אגרות תודה

תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת
תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת

חניכי ומדריכי "נוער לתת" ייצאו היום (שלישי) למאות מוקדים ברחבי הארץ ויחלקו גלויות תודה למאבטחים, מנקים, אחים ואחיות, נהגים ולוחמי אש, בבקשה לאתגר את הציבור הישראלי. המבצע הארצי הראשון מסוגו יזמין את הציבור לקחת חלק, ולומר תודה

88 שיתופים | 132 צפיות

תוכן שיווקי

"פותחים ת'עיניים ואומרים תודה" הוא המבצע החדש של ארגון לתת שיוצא לדרכו השבוע. עשרות אלפי ילדים ובני נוער יעברו מערכי הדרכה ופעילות בית ספרית, נוסף על כ־4,000 בני נוער שייצאו למאות מוקדי פעילות בשביל מטרה אחת ויחידה – לומר תודה.

קל ללכת לאיבוד בגשם השיח הציבורי הקודר, המוקצן, שמנבא חדשות רעות על שחיתויות ורדיפה אחרי כוח. דווקא עכשיו פותח ארגון נוער לתת את המטרייה שלו ומבקש לעצור ולומר תודה לנותני השירותים במרחב הציבורי – מאבטחים, מנקים, אחים ואחיות, נהגים ולוחמי אש.

נוער לתת פותחים את העיניים. צילום: יח"צ
נוער לתת פותחים את העיניים. צילום: יח"צ

במבצע הארצי הראשון מסוגו של נוער לתת, ביוזמתם של חניכי ומדריכי נוער לתת, יגיעו בני נוער למאות מוקדים ברחבי הארץ ויחלקו גלויות מיוחדות, אקט של אכפתיות לאנשים שחיים סביבנו ולרוב אינם זוכים להכרת תודה על עבודתם. המבצע יתועד ויעלה לרשת, ויאתגר את הציבור הישראלי לעצור ולחשוב על האנשים שאנו נוטים לקחת כמובנים מאליהם.

תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת
תפתחו את העיניים. הגלויה של ארגון לתת

בתי חולים, תחנות מרכזיות, קניונים, בתי ספר, תחנות כיבוי אש ובתי אבות יתמלאו בבני הנוער של לתת שיזמינו את הציבור הרחב לקחת חלק גם הוא, ולהודות בעצמו לנותני השירות. בני הנוער במוקדים השונים יחלקו את גלויות התודה גם לעוברים והשבים, שיוכלו להעניק חזרה לאנשים שנותנים לציבור כל כך הרבה ביומיום.