חידושים מפתיעים בתחום האסתטיקה הרפואית

צילום: שי קדם
צילום: שי קדם

הטיפול היחיד שמבטיח תוצאה אחידה בכל חלקי הפנים. אידיאלי לטיפול במרקם העור, קמטים, צלקות וסימני מתיחה בפנים ובגוף, מתן נפח באופן טבעי והשבחת העור

88 שיתופים | 132 צפיות

אחד החידושים המעניינים בתחום האסתטיקה בארץ בשנים האחרונות הוא השימוש בביוסטימולטורים – חומרי הזרקה שמשפרים את איכות העור, ובכך – משפרים את נראות הפנים הכללית. השימוש בהם אידיאלי לטיפול במרקם העור, קמטים, צלקות וסימני מתיחה בפנים ובגוף. כמו כן, מתאים להענקת נפחים באופן טבעי והשבחת העור לתוצאות הנמשכות מעל שנתיים.

אולידיה הוא הביוסטימולטור היחיד שניתן ובטוח להזרקה בכל אזורי הפנים, כולל אזור שקעי העיניים והקמטים שמעל השפה העליונה. (קמטי ה"בר-קוד"). המרכיב הפעיל המרכזי בו, הוא חומצה פולילקטית, Poly-L-Lactic Acid חומר אשר גורם לגוף לייצר קולגן חדש ובכך להגדלת נפח העור הפנימי באופן טבעי. כך נוכל להצעיר את מראה הפנים ללא ניתוח, ניפוח או שינוי צורתם. התהליכים שהזרקת החומר מפעילה בגוף מחזיקים ונמשכים למשך תקופה ארוכה.

מיד לאחר הטיפול אין תופעות לוואי ובניגוד לחומרי מילוי, לא נחווה שינוי בצורת הפנים. ניתן לחזור מיידית לשגרה. בשבועות הראשונים לאחר הטיפול הגוף שלנו מתחיל לפעול לייצור מוגבר של הקולגן והאלסטין הטבעיים בגוף.

לאחר כחודש נתחיל לראות החלקה משמעותית של העור והופעת זוהר ורעננות בשילוב נפח טבעי שאבד עם השנים. זו הדרך היעילה והמובילה כיום להשגת מראה צעיר ובריא יותר ללא שינוי צורת הפנים או שימוש בהליך כירורגי.

מה זו בדיוק חומצה פולילקטית PLLA?

החומצה הפולילקטית (PLLA) נמצאת בגוף באופן טבעי ויש לה שימושים רבים בתחום הרפואי. בפרוצדורות להצערת עור הפנים, כחומר גלם לחוטי הרמה וכן גם בשימוש בשתלים לרקמות ולעצמות. ה-PLLA הינה בעלת תאימות ביולוגית גבוהה וכושר ספיגה מיטבי, תוצרי הפירוק של ה- PLLA  בגוף הינם טבעיים: מים, סוכר ופחמן דו חמצני והשימוש בה אושר ע"י הגופים המחמירים ביותר בעולם, כולל משרד הבריאות הישראלי וה-FDA האמריקאי.

צילום: שי קדם
צילום: שי קדם

למי הטיפול מתאים?

הטיפול מתאים לגברים ונשים בגילאי 35 ומעלה שרוצים לחדש את עור הפנים אך אינם מעוניינים לעבור ניתוח פלסטי, שינוי בצורת הפנים ולאלו שמעוניינים להימנע ממראה מנופח מהזרקות. מושלם עבור מטופלים המעוניינים בשיפור הדרגתי, טבעי ומאוזן במראה הפנים. יש להתייעץ עם הרופא המטפל לגבי התאמה סופית.

מה לצפות מהתוצאות?

לפי מחקרים קליניים בתחום, 80% מהתוצאה הסופית נשמרת לטווח של לפחות 25 חודשים, ארוך משמעותית מחומרי מילוי אחרים.

משך זמן ההשפעה עשוי להשתנות בהתאם למשתנים גנטיים וסביבתיים. מומלץ לחזור על הטיפול לאחר כשנתיים על מנת לעצור את תהליך ההזדקנות.

האם זה טיפול בטיחותי?

אולידיה בעלת התרכובת המתקדמת והעדכנית ביותר בעולם שלPLLA וחלקיקיה קטנים משמעותית מן המתחרים מה שהופך אותה ליעילה בצורה יוצאת דופן ובעלת פרופיל בטיחות גבוה במיוחד.

האם יש תופעות לוואי לאחר הטיפול?

ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. תופעות אפשריות לאחר הטיפול הינן תחושת רגישות קלה בעור, מלווה באדמומיות ו\או נפיחות קלה.

מה מבדיל את אולידיה מביוסטימולטורים אחרים בשוק הישראלי?

אולידיה היא היחידה איתה ניתן להשיג תוצאה אחידה בכל אזורי הפנים ולא רק בלחיים כמו בביו-סטימולטורים אחרים. הזרקתה מאפשרת לשפר את איכות העור והחזרת נפחים באופן טבעי וללא שינוי המראה, ע"י הפעלת מנגנונים טבעיים בעורנו הגורמים לעיבוי העור ומיצוקו. מכיוון שהעור עצמו מחדש את יכולתו לייצר קולגן התוצאה נראית טבעית ומחזיקה לזמן רב יותר.

אילו הנחיות יש לאחר הטיפול?

כדאי לבצע עיסוי באזור המטופל לאחר הטיפול, ומומלץ לחזור על העיסוי גם בבית, 3 פעמים ביום במשך 5 ימים. חשוב להימנע מחשיפה לשמש בימים הראשונים לאחר הטיפול וכן מפעילות גופנית מואצת. יש להימנע משתיית אלכוהול ועישון במשך 2-3 ימים.

* הכתבה בשיתוף אולידיה.