כבר לא קשוח

ז'קט במראה עור של קסטרו | צילום" גורן ליובונצ'יץ
ז'קט במראה עור של קסטרו | צילום" גורן ליובונצ'יץ

עשרה ז'קטים נעימים לעונה הנוכחית פלאס המלצת בילוי חורפית. לך נשאר רק לבחור

88 שיתופים | 132 צפיות

רגעי החורף ששרו פה בשבוע האחרון שלחו אותנו במיידי למצב התכרבלות ורצון להתעטף בבדים נעימים ורכים. בישראל, מולדת ה"נוח לי" והקז'ואל, מתחזקת בשנתיים האחרונות (ובהשפעה ישירה מקולקציות הספורט של מעצבי העל הגדולים) החדירה של בדי פוטר, טרנינג, כותנה וטריקו שמתיישבים נהדר על הלך הרוח ומזג האוויר בלבנט.

הקורבן האחרון של המגמה הוא ג'קט האופנועים הקלאסי. מה שהיה פריט חובה שנתפר מעור ושופשף כהלכה על ידי פאשניסטיות נמרצות, מקבל העונה פרשנות חדשה ומשוחררת יותר שאולי מאתגרת את החוש האופנתי, אבל הרבה יותר נוחה ללבישה, אקולוגית והומנית. בחרנו עשרה ז'קטים נעימים לעונה הנוכחית פלאס המלצת בילוי חורפית, עלינו.

השימושי

H&O | צילום: יח"צ חו"ל
H&O | צילום: יח"צ חו"ל

נכון, הוא לא היפה בחבורה, או הכי מוצלח בכיתה. אבל הוא עושה את כל השיעורים ועומד בכל המשימות ובכלל, מי אמר שז'קט צריך להיות עם כריזמה מחשמלת? המחיר שלו עושה לנו נעים והוא מהסוג הפריטים שתמיד טוב שיהיה באוטו, לגשם פתאומי או מזגן מקפיא.

שורה תחתונה: תמיד טוב שיהיה בהישג יד.

להציג ברבים: בדרך להצגה יומית שהצלחת לגנוב באמצע השבוע כדי לעמוד במדיניות המזגן הלא הגיונית של הקולנוע.

להשיג: H&O , 111.90 ש"ח.

הטרנדי

עדיקה | צילום: טל קרת
עדיקה | צילום: טל קרת

ת'כלס, תמיד רצינו להיות מלכת הכיתה. הבחורה עם הגזרה עוצרת הנשימה, הקוליות המתפרצת והגישה הזו שגורמת לך לחלוק איתה את סנדוויץ' החיטה המלאה שלך, מבלי שהיא ביקשה בכלל. הז'קט של עדיקא הוא קצת כמו מלכת הכיתה. הצבעים מוצלחים, הגזירה מדויקת והאפיל הכי נכון שאפשר. רק מה, לא כולנו יכולות להיות מלכת הכיתה.

שורה תחתונה: לא לפרחי קיר

להציג ברבים: בדרך למסיבת חצות, כשצריך להרשים את החברות

להשיג: עדיקה, 199 ש"ח.

הנונשלנטי

הודיס
הודיס

הכי קרוב שאפשר לדבר האמיתי, רק מפוטר נעים וקליל. ואם לא היינו ממששות אותו במו ידינו, גם אנחנו היינו מצקצקות עכשיו מול המסך כמוכן. לנו הוא מרגיש כמו הבחור האדיש מהכיתה המקבילה, שפתאום גילינו שהוא טבעוני, כותב שירה רומנטית ומשעשע את סבתו הקשישה בסופי שבוע. הוא יושב מעולה על הגוף, נגמר בדיוק כמו שצריך ומצליח לשדר איזו נונשלנטיות נינוחה שכל כך חסרה פה

שורה תחתונה: לא תאמינו שזה לא עור

להציג ברבים: בדייט רומנטי, עם בחור שסיננת בטינדר, אבל אישרת באו.קי קיופיד

להשיג: הודיס, 199 ש"ח.

הקלאסי

גאפ | צילום: יח"צ
גאפ | צילום: יח"צ

תסתכלי על הז'קט הזה, עכשיו תסתכלי על המלתחה שלך, עכשיו תסתכלי עליו שוב ותביני שאתם צריכים להיות ביחד. אם אנחנו ממשיכות במטאפרות מחצר בית הספר (ואם הגעת עד לכאן, אנחנו ממשיכות) – הז'קט הזה הוא הבחורה המגניבה מי"ב שתמיד חמדת את המלתחה שלה, אבל אף פעם לא הצלחת לחכות. הוא בוגר, עם צבע על זמני ודוגמת מעויינים שעושה לנו נעים בכל המקומות הנכונים.

שורה תחתונה: לנשים בוגרות בנפשן אך צעירות בארונן

להציג ברבים: בפגישה עסקית חשובה, כשצריך להבהיר מי הבוס

להשיג: גאפ, 399 ש"ח.

הארטיסטי

my closet | צילום: דנה קרן
my closet | צילום: דנה קרן

אם יוצא לך לטנף קצת את הז'קט הזה, להוסיף לו כתמי צבע, קרעים או כל מה שייתן לו את לוק "הרגע יצאתי מהסטודיו, הצלחתי להגיע למהות הפנימית שלי בצורה אימפרסיוניסטית" – הרי זה משובח. הוא מתיישב בול על הבחורה היצירתית ממגמת האומנות והצווארון הנופל שלו צועק שיק אייטיזי מתפרץ. אממ-מה, למרות לוק היד2, המחיר שלו קצת מכאיב בכיס. קחי בחשבון לפני שתתחילי לצייר

שורה תחתונה: צעיר ונשכני, אבל עם תג מחיר של נערה מצפון תל אביב

להציג ברבים: בהשקת הספר החדש של ידידיך משכבר הימים, בגלריה מעופשת ביפו

להשיג: מיי קלוזט 680 ש"ח.

הספורטיבי

S.WEAR | צילום: קית' גלסמן
S.WEAR | צילום: קית' גלסמן

אז מה הקיק שלך? פילאטיס, יוגה, גלישה אתגרית או אירובי סטנדרטי? אנחנו אישית, מעדיפות להירדם מול הטלוויזיה, אבל אם הנערה הספורטיבית וההישגית עדיין מפעמת בתוכך, הג'קט הזה ישתלב לך במלתחה. הוא נעים בצורה יוצאת דופן, הולך מעולה עם טייצ'ים וג'ינסים בגזרה משוחררת וישדרג גם את חולצת המסלול (אנחנו יודעים עם מה את מתאמנת!) הפושטית ביותר. עכשיו רק נשאר לשאול כמה את רצה לקילומטר.

בשורה התחתונה: למי שנעלה סניקרס לעבודה הרבה לפני שזה הפך לטרנד

להציג ברבים: בדרך למכון כושר, לשיעור היומי

להשיג: s.wear   ש"ח 178.

היוקרתי

סאקס | צילום: יח"צ
סאקס | צילום: יח"צ

את יודעת על מי אנחנו מדברות. היא הגיעה אליכם באמצע השנה, היא הייתה מאמריקה והיו לה את הבגדים הכי יפים שיש ומגזינים מחו"ל שאף אחת לא שמעה עליהם. הז'קט של סאקס הוא קצת כמו הבחורה החדשה מאמריקה. הוא יקר להחריד, אבל הוא גם יותר טוב מכולנו וברור שהוא ראה עולם. סביר להניח שאם כבר שפכת עליו אלפיה, הוא ילווה אותך לתקופה ולנו רק נותן לאחל לשניכם בהצלחה ולקוות כי מדובר באהבת אמת.

בשורה התחתונה: למי שלא לובשת עור, אבל עדיין צריכה להראות שיש לה כסף

להציג ברבים: ארוחה אצל השגריר הצרפתי, בערב מחווה לכבוד השקת השתפ הכלכלי הבינאיזורי

להשיג: סאקס, 1154 ש"ח.

הדומיננטי

גולף | צילום: אודי דגן
גולף | צילום: אודי דגן

תמיד תהינו מה קרה ליושבת ראש מועצת התלמידים. היום אנחנו יודעים. היא לובשת את הז'קט של גולף ומגדלת שלושה ילדים וקריירה בלי להראות שהיא מתאמצת. זה ז'קט פוקציונאלי, אבל בצבע שבולט במרחב (אולי בולט מדי, לא בטוח שהוא ילווה אותך גם בשנה הבאה) עם אלמנטים מחטבים ושרוולים שמתכתבים בצורה בוטה עם המקור האופנועני. בקיצור, עם מי צריך לתקתק פה שיעורים וארוחת ערב?

בשורה התחתונה: למי שאין לה זמן לפתח טעם אישי

להציג ברבים: כשאת מתייבשת מחוץ לאסיפה הורים כי אמא של ליעד מתעקשת לחפור למורה

להשיג: גולף, 399, ש"ח.

וינטג'

פול אנד בר | צילום: יח"צ חו"ל
פול אנד בר | צילום: יח"צ חו"ל

מודות, הוא לא פוטר אלא דמוי עור, אבל הוא נכנס לרשימה שלו דווקא בגלל האפיל הוינטג'י שלו, מהסוג ששלח אותנו בתיכון לחטט בחנויות יד שנייה ובארונות של מבוגרים כדי לדלות אוצרות שאף אחד לא הסכים ללבוש בסיבוב הראשון. על חלק מרוכסנים אפשר לוותר וסביר להניח שהוא יחזיק מעמד רק גשם רציני אחד, אבל עד לשם, זה יהיה מסע מוצלח במיוחד

בשורה התחתונה: יכול להיות שכבר יש לך אחד כזה בארון

להציג ברבים: סידורים של שישי, עדיף במקום מרכזי

להשיג: פול אנד בר, 379 ש"ח.

השגרתי

קסטרו | צילום: אודי דגן
קסטרו | צילום: אודי דגן

כמה פשוט ורגיל, ככה מוצלח. כי ביננו כולנו היינו הבחורה הזו בתיכון, הממוצעת, עם החברות הטובות, שהכינה שיעורים ולפעמים לא ורק רצתה להגיע בשלום מפינה אחת לשנייה. ז'קט הקווילט של קסטרו לא יסובב ראשים ברחוב, אבל הוא ישרת אותך נאמנה ויבטיח להשתלב עם כל מה שיש לך בארון. ואת יודעת, לפעמים מהממוצעים יוצאים הדברים הכי טובים

בשורה התחתונה: מה רע להיות ממוצע?

להציג ברבים: חמישי בערב, רמי לוי. נראה אותך.

להשיג: קסטרו, 299 ש"ח.