שווה צפייה: הסדרות והסרטים לברוח אליהם בסופ"ש

הסקס של המאסטר עונה 3 I צילום באדיבות yes
הסקס של המאסטר עונה 3 I צילום באדיבות yes

יוצרי "האישה הטובה" עם קומדיית אימה שמתרחשת בקורונה, העונה השלישית של "הסקס של מאסטרס" ונער גבעות מאומץ שגילה את האמת על זהותו. כל מה שאתן חייבות לראות בסופ"ש

88 שיתופים | 132 צפיות

מותחן קטלני חביב לאסקפיזם: הסרט "אסקייפ רום – השלב הבא"

אם חשבתן שטרנד חדרי הבריחה מיצה את עצמו בכל יום הולדת ואירוע חברתי אפשרי בחייכן כבר לפני שנתיים, ורק לשונאים שלכן איחלתן חדר בריחה נוסף עם נושא מונפץ, כעת מגיעה גרסת הסרט. ב"אסקייפ רום", שישה צעירים מוצאים את עצמם כלואים בשרשרת של חדרי בריחה כנגד רצונם (עד כאן מבוסס על סיפור אמיתי שלנו). עד מהרה הם מבינים שזו לא הפעם הראשונה שלהם במשחק הקטלני, ושיש להם מכנה משותף שיעזור להם לשרוד.
איפה רואות: HOT  

קומדיית אימה נושכת: הסדרה "מחלת הנשיכה" (THE BITE) 

אם חשבנו שנוכל לחמוק באלגנטיות מסדרות וסרטים שמתרחשים בעידן הקורונה, היינו הו כה תמימות. אבל אם מדובר בסדרה חדשה מהיוצרים של "האישה הטובה" ו"הטובות לקרב" (וגם "חסרי מוח" למיטיבות לכת), אנחנו נצפה בכל פריים ופריים מזה, אפילו שזו קומדיית אימה. 

כאן שתי שכנות, האחת רופאה, השנייה מלכת סאדו (כבר טוב) תקועות בדירות שלהן בתקופת הסגר השני, ומקבלות לקוחות בזום. אלא שבגל הזה, כפי שהן מגלות, נראה שמדובר בגל רצחני ואפוקליפטי מקודמו – גל של מתקפת זומבים. כולנו היינו שם, כולנו צעדנו ברחובות ריקים ודמיינו שמשהו נושך אותנו בתחת. עכשיו הסדרה.
איפה רואות: סלקום TV

בין אהבה אמת לשנאת גברים: המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה

המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה הוא מועדון ספרותי סודי לנשים בלבד, שחרט על דגלו את שנאת הגברים ושהמוטו שלו הוא שאין אהבת אמת בעולם. זהו, יותר מזה אנחנו לא צריכות, אבל כדי לסבר את האוזן יש גם סיפור אהבה כנגד כל הסיכויים, שאת זה אנחנו תמיד צריכות. בכל שבוע חברות המועדון מתחרות זו בזו על גביע "אשת השבוע" – מי הצליחה להביא לפגישת המועדון את הגבר האטרקטיבי ביותר. בסוף הפגישה שמתחילה כערב ספרותי, הופכים הגברים לקורבנותיהן. יאמי! כשסופי פוגשת ביוסף, מועמד מושלם לניצחון בתחרות המועדון, עולמה מתערער. כעת היא חייבת להחליט בין נאמנותה למועדון, שהוא כל חייה, לבין הסיכוי האחרון שלה לאהבת אמת. חוץ מזה שאנחנו באמת מאוהבות בקרן מור, אניה בוקשטיין, ליא קניג וחנה לסלאו שמככבות בסרט הישראלי הזה, ויעשו לנו את הסופ"ש.
איפה רואות: YES VOD

דרמה סקסית עם אג'נדה: הסקס של מאסטרס – עונה שלישית

הדרמה המבוססת על חייהם של חוקרי הסקס פורצי הדרך ד"ר וויליאם מאסטרז ווירג'ינה ג'ונסון, חוזרת בעונה חדשה, ואנחנו, מתוך מחויבות היסטורית ופמיניסטית לא הולכות לפספס את מי שהביאו לנו את כל מה שלא ידענו עד הסיקסטיז על סקס. העונה השלישית נפתחת ב- 1966, חמש שנים לאחר סיום העונה הקודמת, מיד לאחר שצמד החוקרים מפרסמים את ממצאיהם. אם יש משהו שאנחנו אוהבות יותר מסטייל של הסיקסטיז זה לראות את האאוטפיטים המהממים מהסיקסטיז מושלכים בלהט לצד המיטה.
איפה רואות: yesVOD

דוקו דרמה מקומי: הסוד שכולם יודעיםסיפורו של נער הגבעות שחייו התהפכו על פיהם

גלעד גדל כנער גבעות בהתנחלות, כבנו המאומץ של סגנו של הרב כהנא. יום אחד נלחש על אוזנו שהסיפור שסופר לו כל חייו לגבי זהותו, רחוק מאד מהאמת. במשך 15 שנה תיעד הבמאי אילן מזרחי את סיפורו המטלטל של גלעד – החל מימי נעוריו הפרועים, במהלכם נעצר לא אחת ע"י כוחות הביטחון הישראליים, דרך נישואיו, עזיבתו את ההתנחלות ואת המשפחה שהקים, ויציאתו בשאלה.   במהלך מסע החיפוש האמיץ של חייו, יתמודד גלעד עם פחדיו וימצא תשובות לשאלות שרודפות אותו מילדותו. מדוע אוּמץ? מיהו אביו האמיתי? למה אמא שלו שמרה בקנאות את הסוד? וכיצד בנצי גופשטיין וארגון להב"ה קשורים לכל זה?
איפה רואות: יס דוקו