בית הספר להורות של מעיין אטיה יניב!

מעיין אטיה יניב | צילום: דניאלה קונטיני
מעיין אטיה יניב | צילום: דניאלה קונטיני

הדרכת הורים וייעוץ להקניית הרגלי שינה תקינים לתינוקות ופעוטות. ראיון עם מעיין אטיה יניב – מדריכת הורים, יועצת שינה ובעלת מותג הטקסטיל הטבעי לתינוקות - מעיין בייביז

88 שיתופים | 132 צפיות

מוגש מטעם שוש רוטנברג

מהו תחום עיסוקך והכשרתך המקצועית?
״אני בעלת תואר ראשון בחינוך, בדגש על חינוך מיוחד. למעלה מ-20 שנה ניהלתי גני ילדים בתל אביב ובפתח תקוה' וכאשר הסתיים פרק זה רכשתי השכלה נוספת בהדרכת הורים וייעוץ שינה. אני עוסקת בהדרכת הורים לתינוקות ולילדים בגיל הרך, בייעוץ להקניית הרגלי שינה תקינים לתינוקות ופעוטות, ובמקביל, מפתחת את המותג החדש שהשקתי לפני  חצי שנה: 'מעיין בייביז' – מוצרי טקסטיל מבדים טבעיים לתינוקות״.

מעיין אטיה יניב | צילום: דניאלה קונטיני
מעיין אטיה יניב | צילום: דניאלה קונטיני

כיצד הגעת למקצועך?
״תמיד ידעתי שארצה לעבוד עם ילדים/ זה ממש הרגיש ייעוד עבורי מגיל צעיר, ולשם חתרתי. אני מאוד אוהבת ילדים ומאמינה במשפחות שמחות״.

נקודות משמעותיות שעברת בדרך?
״הרגע בו נסגרו גני הילדים שלי, שהוביל אותי לדרך עצמאית כמדריכת הורים ויועצת שינה, ופתח עבורי את דלתות עולם היזמות״.

האתגר הכי גדול במקצוע מבחינתך?
״מאמינה שהידע חייב להיות נגיש לכולם, גם למי שאינו יכול להשקיע אלפים כבדים בייעוץ פרטני, ואני מפתחת כלים שמביאים את הידע בעלות סבירה, לכל מי שנזקק לו. בנוסף, אני יודעת שאין שיטה אחת שמתאימה לכל ההורים, ואני משלבת גישה שרותמת את האנרגיה ההורית הייחודית בכל משפחה, לפתרון האתגרים, בשילוב דיסצפלינות שונות ובהתאמה ספציפית להורים שפנו אליי״.

ספרי על רגע שיא בקריירה שאת גאה בו?
״אני זוכה לחוות מספר רגעי שיא בכל פעם שאני מסכמת תהליך עם הורים, ואני יודעת שבזכות התהליך שעברתי עימם, חוויית ההורות שלהם תהיה נעימה וזורמת, והם ירגישו שיפור באיכות חייהם! זהו בהחלט רגע שיא עבורי. בכלל, אין כמו להוביל הורים סקפטיים להצלחה״.

טיפים חשובים להורים ממעיין:

  1. סננו עצות וקולות החודרים מבחוץ, הקשיבו לעצמכם ולאינטואיציה ההורית שלכם.
  2. הימנעו מהשוואה עם אחרים, כך תחסכו לעצמכם לא מעט לחצים מיותרים. כל תינוק, פעוט או ילד מתפתח, גדל ולומד בקצב שלו.
  3. אל תחששו לפנות לעזרה מקצועית – להתייעצות. הדבר היחיד שזה אומר לגביכם, שאתם הורים נהדרים שנתקלו באתגר, והבינו שיש להם צורך לקבל כלים ולהתפתח להורים טובים עוד יותר.

 

ספרי לנו על המותג החדש שהשקת – ״מעיין בייביז״?
״לאחר שיצרתי את ערכת מוצרי הידע ליולדת, חלמתי ליצור מוצרים גם לתינוקות. מעיין בייביז – מותג מוצרי טקסטיל מבדים טבעיים ואורגניים, המציע ליין מוצרים מצעים, מגבות, שמיכות, חיתולי טטרה ענקיים ורב תכליתיים, מבד במבוק משיי, בובות ארנבון חיבוק, מכותנה אקולוגית מלטפת, ועוד ועוד. הקפדתי לבחור את הבדים האיכותיים והבריאים ביותר לתינוק, ולייצר כאן בישראל את מרבית המוצרים. 

לאחרונה השקנו גם קולקציית מגבות גוף לאמבט למבוגרים, מאותו בד במבוק אורגני, וסופר מפנק. והכי כיף לספר על ביקורות נלהבות ממי שרכש מהמוצרים של מעיין בייביז, ולראות איך נבנה כבר מעגל לקוחות חוזרים. באתר קיים מבחר של מארזים מוכנים, במחירים מגוונים למתנות לידה, ואפשרות לרכוש GIFT CARD, למי שרוצה לתת להורים הטריים אפשרות לבחור מוצרים בעצמם״.

היכן ניתן לרכוש את המוצרים?
״כל המוצרים זמינים בהנחות השקה באתר: maayan-baby.store״

מוצרים מחנות "מעיין בייביז" | צילום: אנדה יואל
מוצרים מחנות "מעיין בייביז" | צילום: אנדה יואל

היכן את רואה עצמך בעוד 5 שנים?
״מפתחת כלים נוספים שיתנו מענה לאתגרים בהורות, מפיצה את ההדרכות האינטרנטיות המתורגמות בכל העולם, ופורצת עם ״מעיין בייביז״ – מותג הטקסטיל הטבעי לתינוקות, מותג חדש שפיתחתי מבדים טבעיים לתינוקות״.

מעיין ההורות – הדרכת הורים וייעוץ שינה

מעיין אטיה מביאה עימה גישה חדשה, המסייעת למשפחות רבות להגיע להורות נעימה וזורמת, כפי שהיא מאמינה שאפשרי בכל משפחה. בניגוד להדרכת הורים המוסללת לפי גישה טיפולית או לפי שיטת הדרכה כזו או אחרת,  נקודת המוצא אומרת שככל שישנם טיפוסי הורים והורות שונים ומגוונים, כך הגישה הטיפולית התומכת בהם, חייבת להיות מותאמת לאופי ההורי ולטיפוס ההורי, בהתאמה פרטנית לכל משפחה. 

מעיין אטיה ינוב | צילום: יח"צ
מעיין אטיה ינוב | צילום: יח"צ

רצוי לייצר לכל משפחה את תמהיל הפתרונות והמענה המותאם לטיפוס ההורי ולעקרונות ההוריים הספציפיים, גם אם הוא משלב גישות או דיסציפלינות שונות בעולם הדרכת ההורים. הפתרונות המותאמים מאפשרים לכל משפחה להתגבר על האתגרים בקלות ובמהירות רבה יותר. 

״אני יודעת שאין שיטה אחת שמתאימה לכל ההורים, ואני משלבת גישה שרותמת את  האנרגיה ההורית  הייחודית בכל משפחה, לפתרון האתגרים, בשילוב דיסצפלינות שונות ובהתאמה ספציפית להורים שפנו אליי״


טל׳:  054-2182170 | Maayan-hahorut.co.il
פייסבוק: מעיין ההורות – הדרכת הורים וייעוץ שינה