עלייתו ונפילתו של מלך הסלפי: ישראל נפרדת מאגדת המימז אורן חזן

אורן חזן ודונאלד טראמפ
אורן חזן ודונאלד טראמפ

מ"עובר בטוסיק של בדואי" ועד "חצי בן אדם", מהסלפי עם טראמפ ועד ההומאז' לסנדק: אלה עשרת הרגעים הבלתי נשכחים של הח"כ ואגדת המימז הישראלית

88 שיתופים | 132 צפיות

 

ולפעמים החגיגת נגמרת. עם פרסום תוצאות הפריימריז בליכוד, נודע סופית – אורן חזן לא יהיה חבר בכנסת הבאה. כמרבית הפרידות גם זו הייתה צפויה, אבל חזן נלחם עד הרגע האחרון ועל פי השמועות אף סירב להצעה לעונת ה-VIP של האח הגדול. חבל. חזן, רק נזכיר, השתחל לכנסת ברגע האחרון בבחירות הקודמות, לאחר שבסיום ספירת קולות הימאים וכו' הצליחה מפלגת הליכוד לגרד עוד מנדט, ה-30 במספר. כבר בתחילת הקמפיין לפריימריז הקודמים היה ברור שכזה חבר ליכוד עוד לא ראינו, אם כי בכהונתנו כחבר כנסת הצליח להתעלות על הדימיון של כולנו. אפשר ורצוי לומר הרבה דברים לא נעימים על תפקודו של חזן כחבר כנסת – אדם שאמור לייצג את ישראל ולכבד את אזרחיה אותם הוא אמור לשרת, אבל אי אפשר להתווכח עם היכולות הקומיות של חזן והכישרון האדיר לייצר סנסציה. כנסת ישראל ככל הנראה לא תתגעגע לחזן, ואילו אנחנו נקווה שהזמן הפנוי יוביל אותו למקום אליו הוא באמת שייך- עולם הבידור, ואנחנו תוהות איזה ערוץ יקפוץ ראשון על המציאה.
זה הזמן לנגב את הדמעות מהאובדן הגדול ולהתרפק על הרגעים הבלתי נשכחים שהוסיפו הפוגה קומית לחיינו גם כשרצינו לבכות.

פוסטר בלתי נשכח לפריימריז הנוכחים:
הבחירות הפנימיות במפלגות הם חגיגה של גימיקים כגון מסטיקים בדמות המועמד, הומאז' ללהיטי קיץ שזוכים למילים בינוניות, סיסמאות לא מושחזות מספיק ושלל מאמצים נואשים של המתמודדים לקחת את הקול שלכם. השנה ויתר חזן על גימיקים מיוחדים והסתפק בכרזה הנושאת את דמותו ואת דמות הוריו, כהומאג' לסדרה "משחקי הכס". בכרזה נכתב "דה חזנ'ס אר קאמינג". גם ברשת HBO לא אהבו את זה. אולי מדובר בפרס ניחומים נחמד לתומכיו.

 

>> עופר שלח: "הקמפיין של נתניהו גובל בהסתה לאלימות. כדי להימלט מאימת המשפט שמחכה לו, הוא מוכן לשרוף הכול"

לירן חולצה אפורה זה אני
לירן חולצה אפורה הוא אדם שמוכר בזכות העובדה שהוא מתרוצץ בין כל אירוע בו יש מצלמה ועומד מאחורי הכתב. הוא נהיה כל כך מפורסם בזה, עד שנולד טרנד חדש והוא להצטלם מאחורי לירן חולצה אפורה. כולם עשו את זה, אפילו אני, רק שיש דבר אחד שכולנו שוכחים – האדם הזה מגיע בעיקר להלוויות, לזירות פיגוע, למקומות בהם המשטרה מבקשת מהציבור להימנע מלהגיע אליהם. חולצה אפורה הוא תופעה בזויה של צפצוף על החוק ועל כבוד מינימלי. היה ראוי שחברי הכנסת לא ישתפו פעולה עם הסמל הזה. אבל אנחנו מדברים על אורן חזן.

View this post on Instagram

אורן ז'קט שחור

A post shared by ח"כ אורן חזן (@oren.hazan) on

 

מניון הכנסת
ב-2005 לקחו ערוץ הכיבוד לקחו נאום של אורן חזן ובסך הכל שתלו במקום קהל אמיתי – קהל של מיניונים. התוצאה הייתה כל כך מצחיקה וויראלית, שכמה חודשים אח"כ בפורים, לחזן היה ברור למה הוא מתחפש.

View this post on Instagram

מוכנים ליציאה ???? #minion

A post shared by ח"כ אורן חזן (@oren.hazan) on

 

צחי ולוסי- זה לא אישי אבל הרסתם את עמישראל
באוקטובר השנה נישאה מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש במפתיע לבן זוגה צחי הלוי. השניים שמרו על הזוגיות שלהם בסוד, מחשש אמיתי לחייהם, כך אמרו. החשש היה בשל תגובות של אנשים כמו אורן חזן שבמקום לשלוח פרחים או לשגר מזל טוב לזוג אמיץ שנתן לאהבה לנצח דעות קדומות, החליט לברך את הזוג הטרי בטוויטר שלו:

 

חצי בן אדם
מכירים את הטיפוס הזה בתיכון, שתמיד רוצה להיות מצחיק ובסוף יוצאת לו יציאה הכי לא במקום שגורמת לכל הסובבים להתפלל שהאדמה תבלע אותם? אז בנובמבר 2018 אורן חזן נקלע לוויכוח עם חבר הכנסת אילן גילאון, שעקץ ואמר "הייתי כותב עליך את הגולם מפראג", חזן מיהר להגיב  וענה לח"כ גילאון היושב בכיסא גלגלים: "אם לא היית חצי בן אדם, הייתי  עונה לך".

מלך הסלפי
במאי 2017 הצליח חזן להגיע לשיא אישי חדש ולזכות בכותרות מביכות לא רק בארץ אלא בעולם כולו. במהלך טקס קבלת הפנים לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בישראל, טקס ממלכתי שאמור להיות מכובד, התפרץ חזן אל השטיח האדום וביקש סלפי עם נשיא ארצות הברית, כאילו הוא אח שלו מהמילואים. בכל העולם שתפו את התמונה בה הצטלם חזן לסלפי עם נשיא ארצות הברית ולעגו לו. כך חזן הפך למלך הסלפי. להנאתכן- הנה עוד כמה סלפי'ז שצלם המלך הפורש של הסלפי.

View this post on Instagram

סוזי בום עלייך!

A post shared by ח"כ אורן חזן (@oren.hazan) on

 

 

 

נגד ליגליזציה – עובר בטוסיק של בדואי
אחד המאבקים שחזן בחר לעסוק בהם הוא המאבק נגד לגליזציה של סמים קלים. זה יכול היה להיות בסדר גמור, נניח, אילולא חזן בעצמו, על פי תחקיר חדשות 12, נהג להשתמש במגוון משככי תודעה בימיו הפרועים בבורגס. חזן התראיין לתכנית רדיו וניסה להסביר מה הבעיה שלו עם סמים קלים. "הם עוברים בטוסיק של בדואי", אמר. אה.

מוציא שיר בערבית
עוד צעד מפתיע של חזן היה כשלפני שנה החליט פתאום להוציא שיר יחד עם המורה שלו לערבית (מי ידע שהוא לומד ערבית?!). השיר הנבחר אגב היה imagine של ג'ון לנון, שיר שמילותיו הם : "דמיינו שאין גבולות, אין דתות, אין סיבה למות, דמיינו את כל האנשים חיים יחד בשלום". קצת פחות מתאים להיות ההימנון של ימני קיצוני, אבל אם זה מעיד על שינוי כיוון והושטת יד לשכן- קבלנו באהבה.

בתקשורת כ"כ הופתעו שאני שר שיר לשלום בערבית שהם החליטו לתת לכם רק טעימה…מוזמנים להגיע לשמוע את הגרסה המלאה בהופעה חיה במוצ"ש הקרוב במסיבת החנוכה המסורתית שלי!מוצ"ש בשעה 19:30אולמי ויולה רח' הלוחמים 1 תל אביב

פורסם על ידי ‏אורן חזן – Oren Hazan‏ ב- יום חמישי, 14 בדצמבר 2017

 

 

התגובה שלו לזכייה של נטע ברזילי
תמיד כשישראלים זוכים בתחרויות ספורט, שירה, יופי או מוזיקה בעולם, הם הופכים לגיבורים לאומיים המקבלים שלל טלפונים ותגובות מנשיא המדינה, ראש הממשלה ועוד כמה מכובדים שרוצים לברך. זו הייתה התגובה של חבר הכנסת אורן חזן לזכייה של נטע ברזילי באירוויזיון.

נטע כפרה עליך – כל עם ישראל מאחוריך!Netta Barzilai נטע ברזילי

פורסם על ידי ‏אורן חזן – Oren Hazan‏ ב- יום שישי, 11 במאי 2018

 

 

הסרטון שהתחיל את הכל
ואיך אפשר שלא לדלג ארבע שנים אחורה, למקום שבו הכל התחיל, הסרטון שהכין אורן חזן לקראת הפריימריז הקודמים ב2014, בכיכובו שלו ושל האבא – יחיאל חזן. הבחירה בהומאג' לסרטון המאפיה "הסנדק" כנראה העידה על הבאות, או שאולי חזן פשוט לא מתבייש לצייר בפומבי קווי דימיון בין פוליטיקאים ישראלים למאפיונרים.

משפחת חזן שלא הכרתם , צפייה חובה 😉

פורסם על ידי ‏אורן חזן – Oren Hazan‏ ב- יום שני, 29 בדצמבר 2014