"אהבה חדשה": מישהו התקשר כבר למועצת הדושבגים הלאומית?

"אהבה חדשה" |  צילום מסך רשת 13
"אהבה חדשה" | צילום מסך רשת 13

שני ומיכאל ממשיכים לייצר דינמיקה לא ברורה, עידן מכה שנית כמגה-דוש, ומריאנה נהנית מהשידוך החדש: ידיד עם יתרונות מגיל 16

88 שיתופים | 132 צפיות

אפתח בשיר: הוורדים אדומים, הכלניות כחולות – והיום נלמד לזהות התנהגויות רעילות. נא לשבץ כאן שיר של בריטני בהתאם. אבל קודם כל, בואו נדבר רגע על דברים חשובים יותר כמו לק ג'ל. כי לאחרונה חשבתי שהגיע הזמן לנסות להיגמל. אפילו קיצרתי אותן מבחירה וחשתי את ניצחון הרוח על האקריל. אבל כאילו, בסוף החלטתי שלא. אולי בחורף הבא או משהו כזה. ומזל שפתחתי דווקא את הבוקר הזה אצל דניאל הנסיכה שלי שצבעה, חידדה ופיזרה על הטלפיים שלי אבק פיות. כדי שאם כבר אצטרך לשלוף ציפורניים – שלפחות יהיו מצופות בשכבה נאה של נצנצים. כן, זהו. עכשיו אפשר להתחיל.

ראשית: פנייה לעידן מסורי. נכון, אני כבר יכולה לדמיין את ההודעה שתחכה לי באינבוקס באינסטגרם ולשנינו ברור שתשבץ שם ציטוט מהתנ"ך. בכל זאת, מזה שבועיים תמימים שאני מנסה לרמוז פה על היותך גבר, איך נאמר בקלאס (כמו שאתה אוהב) – חי לפי הקודים המקובלים של המאה ה-19? נהנה מבדיחות "אשתי"? חם על שני? אופסי, עשיתי ספויילר. אל תדאג, אם תרפה זה לא יכאב.

אז שבוע חדש עולה על צופי "אהבה חדשה", בפועל עברו ארבעה ימים. שני זוגות עדיין ביחד (לא ברור למה) ושני זוגות חדשים אשכרה מעוררים תקווה. היה הכי כיף לראות את מריאנה נהנית עם השידוך החדש, סרגיי – ידיד עם יתרונות מגיל 16 ובחור חמוד ברמות שלא שונא ילדים. הכימיה ביניהם ממש נהדרת ונדמה שלפחות לצדו היא לא תצטרך לפרק שייק חלבון עוד לפני הפיפי של הבוקר. גבירותיי וגבירותיי: פוטנציאל. עכשיו תנו למריאנה פחמימה ריקה, זה מגיע לה.

"אהבה חדשה" | צילום מסך רשת 13
"אהבה חדשה" | צילום מסך רשת 13

בינתיים, אל המושלמת מגלה כמה ההפקה מזלזלת בה. אל, בואי נעזוב הכל, נתחתן עם הטופ היפה שאת לובשת ונאכל בגטים בשקיעה. אבל עד אז, היא נאלצת לבחור בעל כורחה באור המושבניק. מצד אחד, אוהב חתולים. מצד שני, מוריד חולצה שלוש שניות לתוך הת.ז. ולכל בן אנוש עם עין מתפקדת אחת היה ברור שאין פה שידוך שראוי לה. בשביל ההפקה זה מספיק כדי שנבלע את המניפולציה שאל בכלל מתוסבכת ובררנית מדי. באמת מזל שהשכילו לתפור שם תוכן שיווקי עם מותג יין, כך שתוכל לשכר את עצמה כל הדרך לבחור הבא. מצד שני, אומרים שככה מתחילות מערכות היחסים הכי טובות בעולם.

באופן כללי, הפרק הזה חשף אולי את הפער הכי מהותי בין "אהבה חדשה" לחתונמי. במקבילה עוד ניסו לשכנע אותנו שרווחת המשתתפים חשובה להם. כאן, די ברור שהדרמה מוגשת על מצע של לבם השבור של הרווקות והרווקים. אין כאן רגש, אין אמפתיה ואין תהליך. קחו במקום זה משימת מייקאובר במהלכה הבנות ילבישו את הבנים ולהפך –  כי מסתבר שקטורזה כותב להם את התסריט. בתכלס, פשוט קיבלנו רבע שעה של כל הבדיחות שנאור ציון יכול לספר על הקשר שבין נשים וסיילים.

שני ומיכאל

עוד בוקר, עוד חביתה. עוד יום שבו אנחנו לא נבין אם השניים האלה צריכים להתחתן ולעשות מלא ילדים או להתארגן על צו הרחקה. שני סבבים של ריבים דרמטיים עברנו איתם, ברמות של עשו לי חשק להתגרש עוד בטרם התחתנתי. אחד על קולה, השני על ריכולים. שני דברים ששני ממש לא אוהבת – אבל מיכאל כן. יש שיאמרו שיש דברים דחופים יותר לתקן בבחור עם דפוס בוגדני אבל אני זורמת. כי שני רוצה שהוא יפסיק לנצח עם ההשחרות והמוגזים. 

מצדו השני, מיכאל, שממש מתעצבן בקלות. נכון, זו לא הייתה הדרך הכי טובה להעביר עליו ביקורת אבל גם התגובה שלו (להתעצבן ולהשחיר עם החברים בחוץ) – היא לא הדרך הכי טובה להתמודד איתה. כאילו מה, אתה בן ארבע? בחיים לא אמרו לך את האמת על ציור מכוער מהגן? בקיצור, יש כאן שתי שיחות שאם נפרק מהן את המניירות נגלה גם מהות של אמפתיה אמיתית מהכיוון של שני. מזל שבמשימת המייקאובר היא קונה לו קרניים וריספקט על הבדיחה עם הסאבטקסט. ועוד יותר ריספקט שמיכאל זרם על זה בארוחת הערב. אמרתי לכן, השניים האלה לא ברורים.

אמ;לק: הדרמות ביניהם נגמרות מהר יותר מגזים בבקבוק זירו. חרף ניסיונות החבלה של עידן – ועם התערבותה של בת זוגו, הלא היא מש"קית הת"ש של התוכנית הזו – דנה. העיקר שקיבלנו בסוף סשן של חמוד של בכי וכירבולים. כאמור, עד הרגע האחרון לא נדע אם מדובר בזיווג נפלא או באסון גרעיני. 

>> מריאנה: "לכולם יש את הזכות להיות מאושרים, גם לגרושים/ גרושות – שזה בפני עצמו טייטל מיושן שחייב להשתנות"

 

דנה ועידן

כשחיים אתגר חושף מתחזה, כמעט וקשה לפספס את מבטי העונג שנוטפים ממנו רגע לפני. מהצד זה תמיד נראה לי פתטי למות – אבל היום הבנתי. כי במשימת המייקאובר נחשף פרצופו האמיתי של עידן שהתבאס לקנות בגדים לבת זוגו שמעריצה את קים קרדשיאן בקטע בריא. ראשית, תלונה על המידות שלה. שנית, מרמור על חיבתה לבגדים צמודים עם "שואו" ולבסוף, התרעמות שקטה על היותה לא "קלאס". נכון, הוא גם שכח לקנות לה קפה. מזל שבסוף הוא בחר שמלה יפה.

אך בארוחת הערב עם הרווקים, עידן מכה שנית. בזמן שדנה עושה את הדבר השנוא עליו, כלומר – נהנית – הוא מחליט למזוג אל כוס היין של שני כמה טיפות רעל ועושה עליה מה שנקרא, מוב. הוא עוד יתייחס באופן מילולי לגוף שלה בכמה הזדמנויות נוספות והוא יכול להגיד שבא לו על עליה. אבל בואו, עד כדי כך לא אכפת לו משני, שממש אין לו בעיה לטנף איתה על חברה שלה ומבלי לקחת בחשבון שהוא מטביע אותה עמוק בתוך סיטואציה מחורבנת. וזה עוד לפני שידענו ששני ממש שונאת ריכולים. בשלב זה, לכולנו ברור שלקרוא לו דושבג זה באנדרסטייטמנט. 

גם לפסוע אל החדר של שני בזמן הפיצוץ שלה עם מיכאל, היה מעשה דושבגי פר אקסלנס. מילא הבוסה חסרת הבושה, אבל להפוך את הניחומים לספין שאפילו ביבי נתניהו היה מתבייש לשלוף רק כדי להתחיל איתה שוב – זה כבר באמת משהו שצריך לברר לעומק במועצת הדושבגים הלאומית. לא ברמתי. אז תנחומיי לשני, שכמעט זרקה את מיכאל מהמרפסת בגלל סלידה מריכולים ומוצאת את עצמה בתפקיד הראשי בטלנובלת ההשחרות שכתב עידן ובאסה לדנה שצריכה לצפות בזה. אני באמת מקווה שאחרי התוכנית קרו לכן דברים טובים.

"אהבה חדשה" | צילום מסך: רשת 13
"אהבה חדשה" | צילום מסך: רשת 13

לגזור ולא לשמור:

"להיות מי שאני לא – יביא לך אהבה", ד. בן ארי.

"אהבה חדשה": מריאנה שחררי, מותר לא לרצות ילדים

 

מצעים מפנקים ומגבות מלטפות של קנת קול לבית עכשיו במבצע THREE SIXTY FIVE by MASHBIR